Tarlasında buldu: 20 yıl boyunca çekiç olarak kullandı! O cismin el bombası olduğu ortaya çıktı…

Çin'de inanılmaz bir olay yaşandı. 90 yaşındaki kadın, tarlasında bulduğu bir nesneyi 20 yıldır çekiç olarak kullanıyor. Ancak evine koşan işçiler bunun çekiç olmadığını anlayıp polise haber verince kadın şok oldu.

BİRÇOK FARKLI GÖREVDE KULLANILIYOR

Qin soyadlı kadın tarlasında “ahşap saplı tuhaf bir metal nesne” buldu. Bu nesneyi çekiç zanneden ve çeşitli ev işlerinde kullanmaya başlayan Qin, bu aleti fındık kırmak, biber kırmak, çivi çakmak gibi çeşitli amaçlarla kullanmıştır.

YERLEBİR EDİLMİŞ

Mail.ru haberine göre bu nesnenin aslında bir el bombası olduğu ortaya çıktı ancak geçtiğimiz günlerde eski evini yıkan işçiler tarafından keşfedildi.

Polis hemen müdahale ederek bombayı ele geçirdi. Uzmanlar, bunun patlayıcı içeren Tip 67 el bombası olduğunu ve el bombasının güvenli bir şekilde imha edildiğini doğruladı.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Santa Maria Kilisesi'ne saldırıyla ilgili iddianame tamamlandı!  42 sanığa 349 yıla kadar hapisSanta Maria Kilisesi'ne saldırıyla ilgili iddianame tamamlandı! 42 sanığa 349 yıla kadar hapis
Masaj salonunda kadına dehşet yaşattı! Masaj salonunda kadına dehşet yaşattı! “Seni Bergen'e benzeteceğim”
Bakan Yerlikaya açıkladı!  29 ilde FETÖ operasyonu: 108 kişi yakalandıBakan Yerlikaya açıkladı! 29 ilde FETÖ operasyonu: 108 kişi yakalandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir