Real Madrid'den Ronaldo'dan Arda Güler'e sözler: 'Aynı ruhu görüyorum' – Son Dakika Spor Haberleri

PortekizMaçın 3-0'lık üstünlüğüyle sona ermesinin ardından Milli Takımbu genç yıldız Arda Güler, Cristiano Ronaldo Merhaba demek istedi. Cristiano Ronaldo, Arda Güler'i görmezden gelerek milli futbolcuya yanıt vermedi. Arda eliyle Ronaldo'nun göğsüne dokunsa da yıldızdan herhangi bir yanıt alamadığı çok konuşuldu.

“HER ZAMAN HER ŞEYİ KAZANMAK İÇİN ÇALIŞIYORSUNUZ”

Real Madrid'e yakınlığıyla biliniyor Merkezi savunma'nin haberine göre Cristiano Ronaldo, soyunma odasında Arda Güler'e gülümsedi ve şunları söyledi: “REal Madrid'de her zaman her şeyi kazanmak için çıkıyoruz, ruhun her zaman aynı olduğunu görüyorum…” dedi.

'TÜRK HAYRANIN İDOLÜ'

Haberde, Arda Güler'in Portekiz karşılaşmasında maça geç girmesine rağmen takımına moral verdiği belirtildi. Arda Güler'in Türk hayranlarının idolü olduğunun altını çizen haberin detayında, “Gerçek şu ki Güler her şeyi denedi; Topu geçen ve kaleye şut atan bir oyuncuydu. Oyuna girdiği andan itibaren takımının en tehlikeli oyuncusu haline geldi ve oyuna anlam kattı. Bu yüzden şu anda tüm Türk hayranlarının idolü. Çünkü 19 yaşında bunun tüm sorumluluğunu üstleniyorsun.” söylendi.

'SAHADA KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI'

Haberlerde Arda Güler'in önünde uzun bir gelecek olduğunu okuduk.Cristiano kariyerinin sonuna yaklaşıyor ancak Arda'nın önünde daha uzun yıllar var. Önünde Türk milli takımına liderlik etmek ve Real Madrid'de adını duyurmak gibi heyecan verici zorluklar var. Birincisi şimdiden kendini göstermeye başladı, ikincisi ise sezon sonunda kendini göstermeye başladı. Carlo Ancelotti'nin önümüzdeki sezon ona daha fazla dakika vermesini umuyoruz çünkü oyuncu sahada üstün performans sergilemeye başladı..” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir