İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ilçe belediye başkanlarıyla buluştu – GÜNDEM

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun'un ev sahipliği yaptığı toplantıda; Büyükşehir ile mahalleler arasındaki koordinasyonda mahalle belediye başkanlarının istek ve beklentileri ortaya çıktı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 31 Mart yerel yönetim seçimlerinin ardından ilçe belediye başkanlarıyla koordinasyon toplantıları yapmaya devam ediyor. Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun'un ev sahipliğinde Narlıdere Park Orman tesislerinde düzenlenen toplantıda; İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin koordineli çalışması, kentte hayata geçirilmesi gereken acil projeler, ilçelerin sorunları ve çözüm önerileri gündeme getirildi.

Tugay: “Düzenli olarak buluşacağız”
Toplantının ardından bir değerlendirme yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, şunları söyledi: “Narlıdere Belediyesi'nin ev sahipliğinde ilçelerimizin belediye başkanlarıyla bir araya geldik. Belediye hizmetlerine ilişkin birçok konuda ilçe belediyeleri ile büyükşehir belediyesi arasında koordinasyon ve işbirliği konularını ele aldığımız toplantılarımız, zaman zaman belediye başkanları, zaman zaman da bürokratlar düzeyinde düzenli olarak gerçekleşmeye devam edecek. . “Ev sahipliğinden dolayı Narlıdere Belediye Başkanımıza, ilçemizin tüm belediye başkanlarına ve değerli belediye başkanlarımıza katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Neler konuşuldu?
Toplantıda; Toplantıda ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Pınar Çalışkan da hazır bulundu. Başkan Tugay, ilçe belediye başkanlarıyla kentin ilerlemesine ilişkin konuları görüştü. Toplantıda; Büyükşehir belediyesi ile ilçe belediyeleri arasında belediyelerin sosyal yardım hizmetleri, evde sağlık ve destek hizmetleri, yol ve altyapı çalışmaları, veterinerlik hizmetleri ve mali hizmetler konularında koordinasyonun sağlanması konusunda görüşüldü. Başkan Tugay ayrıca ilçe belediye başkanlarının birbirlerinin istek ve beklentilerini değerlendirme konusundaki görüş ve önerilerini de dinledi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir