Yeni The Sims 4 kitleri, Riviera Retreat ve Cozy Bistro tanıtıldı – TEKNOLOJİ

Electronic Arts ve Maxis, The Sims 4'ün 30 Mayıs'tan itibaren PC'deki (Mac'teki Origin aracılığıyla), Epic Games Store'daki ve Steam'deki, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Xbox Series'deki EA uygulaması için satışa sunulacağını duyurdu. The Sims 4 Riviera Retreat Kiti ve Cozy Bistro Kiti ile tanışın.

The Sims 4 Riviera Retreat ve Cosy Bistro Kits ile oyuncular günlerini masmavi havuzların kenarında, güneşin sıcak dokunuşunda dinlenerek, akşamlarını ise konforlu ve uygun fiyatlı bistroda şık bir şekilde geçirebilecek.

The Sims 4 Riviera Retreat ile sıva, dekoratif kemerler ve ışıltılı şelaleleri rahat keten mobilyalar, hasır şezlonglar ve asma kaplı pergolalarla birleştirerek günümüzün zamana meydan okuyan, antik veya çağdaş tarzlarında dekore edilmiş en huzurlu mekanları yaratabilirsiniz. vahanızı çevreliyor.

Sims 4 Cozy Bistro, akşamları mum ışığında, gündüzleri ise güneş ışınları altında en zengin kahvenizi yudumlamanız için muhteşem bir ortam yaratmanıza olanak tanıyacak. Uzun cam pencereleri ve kapıları, parlak metal detayları, bistro masaları ve sandalyeleri ve “vintage” duvar dekorasyonlarıyla, komşularla veya arkadaşlarla buluşmak için konforlu, büyüleyici ve dinlendirici bir ortamdan daha iyi bir şey olamaz…

The Sims 4 Riviera Retreat Kit ve The Sims 4 Riviera Retreat hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir