Yağmur Taktaş'ı öldürdüğü iddia edilen sevgilinin paylaşımları gündemdeydi

'İşte Benim Tarzım' dizisiyle tanınan Yağmur Taktaş'ın ölüm haberi gündeme bomba gibi düştü. Bu fenomeni öldüren kişi, Amerika'daki evinde ölü bulunan eski kız arkadaşıydı.

Taktaş'ın ailesi, daha önce dalağını kaybeden ve dalağını kaybeden kızlarının öldürülmüş olabileceğini iddia ederek, Türk asıllı Amerikan vatandaşı sevgilisi ACF hakkında avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulundu.

Eski erkek arkadaşı Andre Can'ın Yağmur Taktaş'ın sosyal medya hesabını ele geçirip profil fotoğrafını değiştirdiği iddiaları da ortaya çıktı. Fenomun ölüm haberi geldikten sonra profil fotoğrafı korku filmi karakterleriyle değiştirildi.

GÖMÜLDÜ

Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsisi yapılan Taktaş'ın cansız bedeni, önceki gün uçakla götürüldüğü Adana'daki Kabasakal mezarlığına defnedildi.

2

Eski sevgiliye yönelik iddialar devam ederken, Magazineekusu hesabı, eski sevgilisi olduğu söylenen Andre Can F.'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ortaya çıkardı.

3

Andre Can F.'nin Yağmur Taktaş'la çekilmiş fotoğrafları ve sohbetleri görenlerin dikkatini çekti.

4

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
'Alkolü bırak' diyen isimle sert çıktı!
Evleri sessizce ayırdılar!  boşanma kararıEvleri sessizce ayırdılar! boşanma kararı
Canlı yayında kavga ettiler!  Hande Sarıoğlu'na inanılmaz sözler... "Bu nasıl bir pislik?"Canlı yayında kavga ettiler! Hande Sarıoğlu'ndan inanılmaz sözler… “Bu nasıl bir pislik?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir