Warcraft Rumble Sezon 7, yeni bir aile ve beş yeni Mini ile geliyor! – TEKNOLOJİ

Ormanda işler karışıyor! 5-6. Peri Ejderhası ve Dünya ve Ay sezonlarından sonra doğanın tüm öfkesini hissetmenin zamanı geldi. Cenarion Ailesi 7. Sezonda Resmen Warcraft Rumble'a Katılıyor İki Lider ve üç Birlik dahil olmak üzere beş yeni Mini ile Sezon 7, yalnızca oyuna en büyük Mini eklentimizi değil, aynı zamanda yepyeni bir Bölgeyi de getiriyor!

 • BlizzCon 2023'te duyuruldu Aykayran; Brightwing ve Ysera gibi efsanevi karakterler de dahil olmak üzere beş patrona ev sahipliği yapın! Senaryo haritasında her bossun kendi seviyeleri vardır. Ekstra ödüller kazanmak için bu seviyeleri Kahraman zorluğunda tamamlamanız gerekir.
 • Savunmaya, çok yönlülüğe ve iyileştirmeye odaklı Cenariana ailesi; PvE ve PvP'de yeni stratejik fırsatlar sağlar. Beş yeni Mini'deki bu olanaklara bir göz atalım:
  1. SenaryoAilenin ilk lideri olarak saldırının liderliğini üstlenir. Güçlü bir iyileştirici etki alanına sahiptir.
  2. İkinci Senarya liderimiz OMobil dağıtım bölgesi gibi çalışır.
  3. Esnek bir yakın dövüş birimi Antik savaşKullanımı sırasında altın harcandıkça güçlenir.
  4. Element hasarını ortadan kaldırır Bataklık yaratığıMuhteşem bir tank.
  5. Nihayet AysoyuO, ailenin en sevdiği büyücüdür. İnanılmaz hasarı ve dans hareketleri var.

Warcraft Rumble Sezon 7, 10 Temmuz'da Cenarion Festivali ile başlıyor! Üç haftalık etkinlik boyunca beş yeni Cenarion Mini'nin tamamının kilidini açmanızı sağlayacak oynanış zorlukları, değiştiriciler ve daha fazlası sizi bekliyor! Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir