Survivor'da merakla beklenen kavuşma partisinin ilk karesi geldi! Partide isim bombası

Survivor All Star finali yaklaşırken tüm gözler yeniden bir araya gelme partisinin tarihindeydi…

Acun Lıcalı, 21 Nisan'da birleşme olacağını belirterek, şunları kaydetti; “Bayramlarda iletişim için bir ödüle yer vermedik, bunun nedeni tatillerin hepimiz için çok özel olması ve bu nedenle tüm yarışmacılarımıza mesaj gönderme hakkını veriyoruz. Her biri 3 dakika mesaj göndereceksiniz. ve en azından bunu ailenle birlikte yapacaksın.”

Acun Ilıcalı, iki takımın aynı adada yaşamaya başlayacağı ve maçların bireyselleşeceği kavuşma partisine her zaman dikkat ederken, bu sezon partide dikkat çeken bir isim var.

DEMET AKALIN SURVİVOR'DA SAHNEYE ÇIKTI

Survivor'un sıkı izleyicisi Demet Akaln'ı birleşme partisine davet eden Acun Ilıcalı, bu partiyi iddialı bir bölümle ekranlara taşımaya hazırlanırken, kavuşma partisinin ilk karesi geldi.

Survivor sahnesine çıkan Demet Akalın, yeni şarkısını burada söylerken, yarışmacılar Yasin, Merve, Aleyna ve Nagihan'la fotoğraf paylaştı.

HAYATTA KALANRRRR

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yeni klibi çok konuşuldu!  Klipteki tarzına yorumlar yağdı: Yeni klibi çok konuşuldu! Klipteki tarzı şu şekilde yorumlandı: “Annenin gözyaşlarına…”
Türkiye'nin bahsettiği etkinlikte ünlü bir isim daha!  Bomba gibi açıklama Türkiye'nin bahsettiği etkinlikte ünlü bir isim daha! “Ferdi Özbeğen”den bomba gibi açıklama…
Uzun zamandır kırgındı!  Sözleri çok konuşulduUzun zamandır kırgındı! Sözleri çok konuşuldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir