“Olmadı, artık dayanacak gücüm yok”

Eski futbolcu Emre Aşık ile dramatik bir ayrılık yaşayan Yağmur Sarnıç'tan herkesi şaşırtan bir video geldi. Yağmur Sarnıç, sosyal medya paylaşımında şunları söyledi: “Olmadı, artık dayanacak gücüm kalmadı.”

Sarnıç'ın videosundaki ifadeleri şöyle:
“Bu muhtemelen son videom olacak. Artık direnecek, savaşacak gücüm yok. O kadar güçlüyüm ki Allah'tan başka kimsem yok. Hakkımdan kimseye vazgeçmiyorum. Başıma çok şey geldi.” “Kendimi öldürmeyi hiç düşünmedim ama artık umudum kalmadı. Beni hapse atıp bu işi bitirmeye çalışıyorlar. Ne yaptıysam yapamadım, çocuklarıma kavuşamadım. Artık gücüm kalmadı, tek derdim çocuklarımla mutlu olmaktı ama bu benim şansım değildi. Haklı değil, güçlü olan kazandı, ben kaybettim. Üzüleceğim tek şey çocuklarımı görememek olacak. Ben zaten bu dünyanın dışındayım. Pes ettim. Bu insanlarla baş edemiyorum. Kendimi öldürmeye karar verdim. Bu dünyadan ayrılmaya karar verdim, herkesi Allah'a şikayet edeceğim. Kendine dikkat et. Benim ölümümden sonra çocuklarım Türk milletine emanettir. Çocuklarımı bu çöplerin arasında bırakmayın. Emre göründüğü gibi değildir. Çocuklarım her şeye şahit oluyor. Ben öldükten sonra konuşsunlar, her şeyi anlatırlar. Oldukça sağlıksız bir ortamdalar ve anneleri için yapılan her plana şahit oluyorlar. Psikolojileri çok kötü. Ne yaptıysam çocuklarımı kurtaramadım. O öyle bir şeytan ki… Bu kadar kötülükle baş edemezdim. Sizin adınıza özür diliyorum. Tekrar buluşana kadar. “

Ekran görüntüsü 2024-04-11 181410

“Canım oğlum Erol, seni çok seviyorum. Benden nefret ediyorsun. Belki öldüğümde benden utanmazsın. Umarım çok mutlu olursun. Öldüğümde bile seni hep seveceğim. Güzel kızlarım.” , Elvin'im, Eslem'im, çiçeklerim, seni çok seviyorum. Bir gün yanında olacağım.” “Ben orada olmayacağım ama seni gittiğim yerden daha çok seveceğim. Küçük kardeşin Evren ise 'O hiçbir şeyin farkında değil. Muhtemelen beni hiçbir zaman hatırlamayacak. Sizden ricam büyüdüğünde onunla ilgilenmenizdir.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tatilde birlikte vakit geçirdiler!  Pozları beğeni topladıTatilde birlikte vakit geçirdiler! Pozları beğeni topladı
Cansu Taşkın'ın kardeşi bu kez Sinan Akçıl'ın mesajını ortaya çıkardı!Cansu Taşkın'ın kardeşi bu kez Sinan Akçıl'ın mesajını ortaya çıkardı!
İlk günden bu yana büyük ilgi gören Amazon Prime serisi günün gündeminde! İlk günden bu yana büyük ilgi gören Amazon Prime serisi günün gündeminde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir