Karaman Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı rahat ve huzur içinde geçirebilmesi için gerekli tedbirleri alarak Ramazan Bayramı hazırlıklarını tamamladı – GÜNDEM

Karaman Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle hizmetlerinin aksamaması için tüm birimleriyle Ramazan Bayramı boyunca hizmet verecek. Polis ekipleri ramazan ayı boyunca fırın ve yiyecek satan işyerlerini sürekli denetlerken, belediye ekipleri de bayram döneminde rutin çalışmalarını sürdürecek.
Bayram Programı Bayramın ikinci günü
Karaman Belediyesi'nde kutlama, kutlamanın ikinci günü olan 11 Nisan Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek. Belediye binasında düzenlenecek bayram programına tüm halkımız davetliydi.
Takımlar sahaya çıkacak
Mezarlıklar Müdürlüğü ekipleri, şehir mezarlığı ve Kazalpa mezarlığında gerekli bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayarak, mezarların arasındaki yabani otları temizleyerek ilaçlama yaptı. Arife günü mezarlıkta hoparlörle Kur'an-ı Kerim okunacak, şehir mezarlığını ziyarete gelen yaşlı, hasta ve yürüyemeyen vatandaşlarımız ise araçlarla taşınacak.
Karaman Belediyesi itfaiye ve polis ekipleri bayram boyunca 24 saat hizmet verecek. Vatandaşlarımız her türlü ihtiyaçları için 153 Alo Polisi ve 444 25 70 Çağrı Merkezini arayabilecek.
Belediye otobüsleri 3 gün boyunca ücretsiz
9 resmi tatil boyunca belediye otobüsleri normalde sabah 08.00'den akşam 22.00'ye kadar hizmet verecek. Kutlamanın 3 günü boyunca belediye otobüsleri ücretsiz olacak.
Ramazan Bayramı'nda açık olan nöbetçi fırınlar:
Bayramın 1. günü; Eyvaztekin Ekmek ve Özdem Ekmek.
Bayramın 2. günü; Eyvaztekin Ekmek, Özdem Ekmek, Altın Ekmek, Birlik Ekmek, Özen Ekmek ve Özergin Ekmek.
Bayramın 3. günü; Fırınların Eyvaztekin Ekmek, Özdem Ekmek, Altın Ekmek, Birlik Ekmek, Özen Ekmek, Özergin Ekmek, Somuncu Baba, Hünkar Ekmek ve Taş Değirmen olduğu belirlendi. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir