Hem kırmızı hem sarı bültenlerle aranıyordu! İstanbul'da böyle yakalandı

Suç ve suç örgütlerine yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Mahzen-27 Harekatı için düğmeye basıldı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya paylaşımında, Kazakistan tarafından “dolandırıcılık ve hırsızlık” suçlarından kırmızı ve sarı bültenle aranan Nurlan Zharımbetov'un Cumhurbaşkanlığı Emniyet İstihbarat ve İstihbarat Genel Müdürlüğü koordinasyonunda tutuklandığını söyledi. kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele; İstanbul Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi yönetimi tarafından aranan kişilere yönelik yapılan çalışma sonucu yakalandığını belirtti.

Operasyonu gerçekleştiren güvenlik güçlerini tebrik eden Bakan Yerlikaya, “Ne kadar büyük olursa olsun, hangi bülteni yayınlarlarsa yayınlasınlar, uluslararası organize suç örgütlerinin ve zehir tacirlerinin halkımızın huzurunu bozmasına izin vermeyeceğiz. yap”. Hepsini tek tek adalete teslim edin.” dedi. (AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İran saldırısının ardından sıra İsrail'e geldi: Nükleer tehdit açıklandı!İran saldırısının ardından sıra İsrail'e geldi: Nükleer tehdit açıklandı!
Batırel'den tepki çeken sözler: Ankara, İstanbul ve İzmir tek çivi çakmıyorBatırel'den tepki çeken sözler: Ankara, İstanbul ve İzmir tek çivi çakmıyor
Öğretmen atamaları, bakan karneleri... Kararlar birer birer açıklanacak!Öğretmen atamaları, bakan karneleri… Kararlar birer birer açıklanacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir