Eski model Deniz Akkaya için tutuklama kararı çıkarıldı

Sanık model ve sosyal medya fenomeni Miray İpekler ve Deniz Akkaya hakkında, uyarılara rağmen ifadeye gitmediği için tutuklama kararı çıkarıldı.

REKLAM

Model ve sosyal medya fenomeni Miray İpekler, Deniz Akkaya hakkında hakarete uğradığı iddiasıyla İstanbul Anadolu Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Akkaya ifadeye gitmediği için İstanbul Anadolu Sulh Ceza Mahkemesi, eski modelin ifadesini alması için tutuklama kararı çıkardı.

İpekler, şikayetinde Akkaya'nın Selin Ciğerci ile çektirdiği fotoğrafın ardından kendisine hakaret ettiğini söyledi. Akkaya'nın ev adresini sosyal medyada sızdırdığını ve bir televizyon programında kendisine yönelik tehdit mesajları yayınladığını da iddia etti.

İpekler'in şikayeti üzerine Akkaya hakkında soruşturma başlatıldı.

Ünlü model Akkaya son dönemde yaşadığı kişisel sorunlarla ön plana çıkıyor.

Akkaya, geçtiğimiz aylarda 16 yaşındaki kızı A.Ö.'ye şiddet uyguladığı suçlamalarıyla gündeme gelmişti. Devlet koruması altına alınan A.Ö. Annesinin kendisine şiddetli şiddet uyguladığını ve kendisini boğarak öldürdüğünü ifade etti. Ancak Akkaya, kızıyla olan yazışmalarını sosyal medyadan ifşa etti.

Yaşanan gerginlik sonrasında Akkaya'nın kızı A.Ö. ve eski eşi Efe Önbilgin mahkemeye başvurdu ve baba-kızın rahatsız edilmemesi için 3 aylık tedbir kararı verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir