Concentrix + Webhelp, yolculuğuna Concentrix adı altında devam ediyor!

Concentrix, kurulduğu günden bu yana geçerliliğini koruyan ve eşmerkezli dairelerle temsil edilen marka kimliğini yeniledi. Concentrix'in geleceğin markalarını güçlendirmek için sunduğu dönüştürücü teknoloji ve çözümleri temsil eden yeni tasarlanan görsel kimlik, bu odağı korumaya devam edecek.

Bu yeniden markalaşmayla şirket, genişletilmiş üretken yapay zeka çözümleri, dijital yetenekler ve katma değerli hizmetlerle uçtan uca tüm süreci kapsayan hızlı, tam entegre çözümler sağlama konusunda her zamankinden daha iyi bir konuma geldiğine inanıyor.

Concentrix Başkanı ve CEO'su Chris Caldwell, şirketin yeniden markalaşma süreciyle önce insan yaklaşımını güçlendirdiğini söyledi.

“MÜŞTERİLERİMİZİN İŞ ZORLUKLARINI ÇÖZMEK İÇİN TAM ENTEGRE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ”

Caldwell şunları ekledi: “Marka deneyimleri oluşturma, dijital operasyonları güvenli yapay zeka teknolojileriyle ölçeklendirme ve yönetme konusunda oyunun kurallarını değiştiren bir şirket olarak, müşterilerimizin en zorlu iş ihtiyaçlarını ve önemli müşterilerini çözmek için tamamen entegre çözümler sunuyoruz.”

Türkiye ve Orta Doğu Bölge Başkanı Metin Tarakçı: “Bugün Concentrix + Webhelp için yeni bir dönem başlıyor, teknoloji ve hizmet portföyümüzün derinliğini ve genişliğini yansıtan yeni marka kimliğimiz için çok heyecanlıyız. iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı teknolojiyle geleceğe taşıyacağız. Desteklediğimiz çözümlere odaklanıyoruz.” dedi.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
AK Parti medyasında büyük çatışma, vatana ihanet suçlaması!AK Parti medyasında büyük çatışma, vatana ihanet suçlaması!
İddia edilen söylentiler katliama yol açtı!  80 yaşındaki saldırgan berber dükkanına girdi: 2 ölüİddia edilen söylentiler katliama yol açtı! 80 yaşındaki saldırgan berber dükkanına girdi: 2 ölü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Taksim Meydanı gösteriye uygun değil"Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! “Taksim Meydanı gösteri yapmaya uygun değil”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir