Çay bahçesinde korkunç kaza! Silahlarla birlikte kafası kesilmiş bir erkek cesedi bulundu

Büyükköy ilçesine bağlı Demirciler köyünde ailesiyle birlikte gübreleme yapmak için çay bahçesine giden Halil İbrahim Kazanbaş, kötü kokuyu fark ederek, kafası kopmuş şahsın elinde tüfekle yerde hareketsiz yattığını gördü. durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine giden ekipler, 35-40 yaşlarında bir erkek cesedi ile bu kişiye ait olabileceğini düşündükleri silah ve çantayı buldu. Savcılıktaki incelemelerin ardından cenaze, kimlik tespiti için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Soruşturma başlatan jandarma, intiharla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

GÜBRE VERİLMESİYLE BULUNDU

Cesedi bulan Halil İbrahim Kazanbaş, şunları söyledi: “Buraya geldiğimizde kötü bir koku duyduk. Kovayı gübreyle doldurup çalışmaya başladım. Gübreyi verirken içinde elbise olan kırmızı bir çanta buldum. ” . Biraz daha ilerlediğimde sırtında tüfek olan bir adamın yerde çürümüş cesedini gördüm. Yaklaştığımda kafatasını gördüm. “Gördüm. İlk başta hayvan kafatası sandım ama durumu müdüre ve jandarmaya bildirdik” dedi.

“CESENİ GÖRÜNCE KORKUYORUZ”

Cesedi görünce korktuğunu söyleyen Mustafa Kazanbaş, şunları söyledi: “Bu arazi bizim çay bahçemiz. Çayı gübrelemeye geldik. Kötü bir koku duyduk. Babam bahçede dolaşırken insan cesedi buldu. Elinde tüfek bulunan cesedi görünce korktuk. 40 yaşındayım, köyümde ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım” dedi. (DHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Uğur Dündar'a sert yanıt: Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Uğur Dündar'a sert yanıt: “Bana istediğin kadar saldırabilirsin ama…”
Kamp sandalyesi ŞOK'a geliyor!  İşte 10 Nisan 2024 tarihli güncel ŞOK ürünleri kataloğuKamp sandalyesi ŞOK'a geliyor! İşte 10 Nisan 2024 tarihli güncel ŞOK ürünleri kataloğu
Güneş tutulması sırasında yaşandı!  Herkes aynı soruyu sorduGüneş tutulması sırasında yaşandı! Herkes aynı soruyu sordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir