Burhaniye Belediye Başkanlığı koltuğu Can Kuyumcu'ya devredildi – GÜNDEM

Geleneksel hale gelen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan'da düzenlenen ve çocukların temsilci olarak yürütme başkanlığına oturduğu törende Burhaniye belediye başkanlığı koltuğu Can Kuyumcu'ya devredildi.

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 4'üncü sınıf öğrencisi Can Kuyumcu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocuklara yönelik temsilciler oturma töreni için Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler'i makamında ziyaret etti.

Belediye başkanlığı görevini üstlenen Can Kuyumcu, göreve gelir gelmez birim liderlerine okullardaki yeşil alan sayısının artırılması, ilçe genelinde bisiklet yollarının arttırılması ve oyun alanlarının genişletilmesi talimatını verdi.

Can Kuyumcu'nun coşkusuna ortak olan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ise konuşmasında şunları söyledi: “Öncelikle oğlumuza eğitim hayatında başarılar diliyor, nice güzel görevlerde bulunmasını diliyorum. Hem ilçe milli eğitim yönetimimize hem de Can oğlumuza güzel ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün sizlere vekiliniz olarak devrettiğimiz makamda oturan bu güzel evladımızın, gelecekte en iyi yerlerde olmasını ve nice büyük başarılara imza atmasını diliyorum. “Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Can Kuyumcu'ya çiçek ve hediyeler takdim etti.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir