Bundan övgüyle söz etti ve faturayı bir hafta sonra ödedi! Hull City'deki hayal kırıklığının ardından günün konusu Acun Ilıcalı'nın videosu oldu

Sezona Premier Lig'e yükselme hedefiyle başlayan Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, şampiyonluğun son haftasında aldığı yenilginin ardından sezonu 7. sırada tamamlayarak play-off'lara katılamadı. Başarısızlığın sorumluluğunu teknik direktöre yükleyen Ilıcalı, Liam Rosenior'u oyundan attı.

Kulüpten yapılan açıklamada 39 yaşındaki genç teknik adam, kariyerinde başarılar diledi. Ilıcalı şu açıklamayı yaptı:

“Koşullar ne kadar zor olursa olsun, bu anlardan kişisel duyguları uzaklaştırmalı ve kulübün uzun vadeli vizyonunun düşüncelerimin ön saflarında kalmasını sağlamalıyım. Liam'ın görev süresi boyunca gelişinden bu yana şüphesiz ilerleme oldu. O her zaman öyle olacak.” Siz de bu ailenin bir parçasısınız ve kendisine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” Ancak geleceğe yönelik vizyonlarımızın uyumlu olmadığı açıkça ortaya çıktı ve değişim zamanının geldiğini hissediyorum. Felsefemiz açık: Bu kulübü ileriye taşımaya devam edeceğiz ve bunu yaparken de taraftarlarımıza karşı açık ve şeffaf olmaya devam edeceğim ve bu hedefe ulaşmaya kararlıyım. “Vazgeçmeyeceğiz. Son iki yılda kadromuzu geliştirmek için çok çalıştık. Artık çok sayıda yetenekli oyuncumuz var ve bu kulübe ve taraftarlarına hak ettikleri başarıyı getirmek için yatırım yapmaya ve kadromuzu geliştirmeye devam edeceğiz. “

1 HAFTA ÖNCE ONURLA ADI VERİLMİŞTİ

Öte yandan Ilıcalı'nın, bir hafta önce kovulan teknik direktörü öven görüntüleri de sıradanlaştı. Kafa Spor videosunda Ilıcalı şu ifadeleri kullandı:

“Hocamızın gerçekten takıma çok katkısı var. Geldiğinde takım 20. sıradaydı, şu anda 6. sırada. O yüzden bir başarı hikayesi var. İstediği oyuncuları aldığımız için şu an çok mutlu. bir zamanlar söylediğini yaptı.”

HGFHFJ

EROL BULUT İDDİASI

Öte yandan Ilıcalı'nın Hull City'nin başına Erol Bulut'u atadığı belirtildi.

HFGJF

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş taraftarının beklediği isimden kötü haber!Beşiktaş taraftarının beklediği isimden kötü haber!
Ergin Ataman Panathinaikos'u Final Four'a taşıyarak tarih yazdı!Ergin Ataman Panathinaikos'u Final Four'a taşıyarak tarih yazdı!
Milyon dolarlık PSG'yi eleyen Dortmund finale çıktı!Milyon dolarlık PSG'yi eleyen Dortmund finale çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir