Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Aydın'ın çeşitli yerlerinde kurduğu iftar sofraları binlerce Aydınlıyı ağırlamaya ve ramazan ayının bereketini paylaşmaya devam ediyor – GÜNDEM

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Atatürk Kent Meydanı ve Tepecik Mahallesi'nde düzenlenen iftar programlarında vatandaşlarla buluşarak hayırlı ramazanlar diledi.Büyükşehir Belediyesi'nin iftarında Çerçioğlu'na, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aydın Evrim Karakoz da katıldı. Efeler belediye başkan adayı Anıl Adulto da eşlik etti.

İftarın ardından esnaf ve vatandaşlarla Atatürk Kent Meydanı'nda bir araya gelen Çerçioğlu, vatandaşlarla fotoğraf çektirerek hayırlı ramazanlar diledi. Kuryelerle tanışıp isteklerini dinleyen Çerçioğlu, ardından bir barda gençlerle buluşup sohbet etti.

Ramazan ayı boyunca Aydın genelinde her gün binlerce vatandaşı iftar sofralarında buluşturan büyükşehir belediyesi, ayrıca Bozdoğan Çarşı Mahallesi, Efeler Tepecik Mahallesi ve Atatürk Kent Meydanı, İncirliova Osmanbükü Mahallesi, Germencik Ortaklar Mahallesi'ne de ev sahipliği yapacak. Karacasu Ataköy Mahallesi, Nazilli 23 Nisan Parkı, Dallıca, bu akşam Esenköy Mahallesi ve Söke Yenidoğan Mahallesi'nin 19 bin vatandaşını bir araya getirdi.
Çerçioğlu, Ramazan ayının barış ve huzur getirmesini diledi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir