Acun Ilıcalı'nın Aziz Yıldırım'a bakışı ortalığı karıştırdı! Stüdyoda gerginlik yaşandı, F.Bahçe rahatını bozmadı bile

F.Bahçe'de bugün yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesinde başkan adayları Ali Koç ile Aziz Yıldırım canlı yayında karşı karşıya geldi. Ali Koç'un seçime birkaç saat kala yaptığı çağrıya olumlu yanıt veren Aziz YILDIRIM, canlı yayın teklifini kabul etti.

İki cumhurbaşkanı adayı, saat 23.00'te Habertürk'te yayınlanan ortak yayında açıklamalarda bulundu.

STÜDYODA GERİLİM YÜKSELDİ

Tarihi yayın öncesinde stüdyo hazırlıkları sırasında gerilim yüksekti. İki cumhurbaşkanı adayına eşlik eden heyetler arasında tartışma yaşandı. Stüdyodaki atmosfer bir anda gerginleşince iki başkan adayı müdahale ederek durumu sakinleştirdi.

gfdjfk

ACUN İLİALI DA VARDI

Gerginlik sırasında Ali Koç'un yönetim listesinde yer alan ve Aziz Yıldırım ile ilgili açıklamalarıyla gündem yaratan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın da stüdyoda hazır bulunduğu görüldü.

hgjfgj

AZİZ YILDIRIM'A BAKIŞI İLGİ ÇEKİYOR

Kenarda sandalyede oturan Ilıcalı'nın gerginlik sırasında pozisyonunu bile değiştirmediği görülürken, Aziz Yıldırım'a bakışları da dikkat çekti.

fhfgjf

ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMASI GÜNDEMDE

Öte yandan Ilıcalı'nın şahit olduğu canlı yayındaki açıklaması da gündem oldu. Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sorusuna yanıt veren Ilıcalı, şunları söyledi:

“Aziz Yıldırım zaten böyle bir tartışmaya giremez. Yapamaz, konuşamaz… Aziz Yıldırım, Ali Koç'la tartışırsa ya da canlı yayına çıkarsa hiçbir şey bilmediğimi söylerim.”

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aziz Yıldırım Aziz Yıldırım, “Getirin, alırım, yoksa namusum olmaz” dedi Ali Koç isyan etti!
“O adamın aptal olduğunu mu söylüyorsun?”
Aziz Yıldırım sunucuyu reddetti: Aziz Yıldırım sunucuyu reddetti: “Siz durdurun”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir