14 Mayıs'tan sonra bir lider daha görevinden ayrıldı: 'Sağlığım artık bu görevi yerine getirmeme izin vermiyor' – Son Dakika Siyaset Haberleri

14 Mayıs'taki cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından muhalefet partilerinin liderlerinin değişme süreci devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in ardından parti genel başkanı Saadet Temel Karamollaoğlu da görevinden ayrılacağını duyurdu.

Yayınlanma: 03.05.2024 – 23:54

Abo Ol

Google Haberleri

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TV5 televizyonunda yayınlanan Gündem Türkiye programında konuştu. Cumhurbaşkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklayan ve ekim ayından önce olağanüstü kongre yapılacağını söyleyen Karamollaoğlu, “Sağlığım artık bu görevi yerine getirmeme izin vermiyor.”

Parti Genel Başkanı Saadet Temel Karamollaoğlu, TV5'te yayınlanan Gündem Türkiye programında sağlık sorunları nedeniyle başkanlık görevinden istifa edeceğini duyurdu. Normalde ekim ayında yapılacak kongrenin öne alınacağını belirten Karamollaoğlu, yeni başkanın öneriye açık ve görevden yeni ayrılan kuruluşlarının görüşleri dinlendikten sonra değerlendirileceğini açıkladı. siyaset değil cumhurbaşkanı.


Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir