Neslim Güngen, Acıbadem’de Heyecan Dolu Bir Açılışa İmza Attı!

0

 

Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zincirlerinden biri olan Neslim Güngen, 14 Haziran’da Acıbadem’e gelerek 127. şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Sevenleri tarafından yalnız bırakılmayan Neslim Güngen, muhteşem bir etkinlikle hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Şimdi detaylara göz atalım…

 

Neslim Güngen Acıbadem’de Büyük İlgi Gördü!

 

Kadıköy’ün gözde semti Acıbadem’de yer alan yeni şubesi Neslim Güngen Acıbadem’in açılışı için Neslim Güngen, özel bir etkinlikle sahneye çıktı. Acıbademliler, Neslim Güngen’i coşkuyla karşıladı. Ünlü iş kadını, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, onlara sevilen şarkılarıyla müzik dolu bir mini konser sundu.

 

Neslim Güngen Acıbadem’e Yoğun İlgiyle Karşılaştı!

 

Neslim Güngen Acıbadem açılışında yüzlerce kadın büyük bir heyecanla yer aldı. Bando ekibi ve sevilen şarkılar eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirildi. Ünlü iş kadını, açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise seçerek zarafetini konuşturdu.

 

Ayla İmamoğlu, Neslim Güngen Ailesinin Bir Parçası Olmanın Mutluluğunu Yaşadı!

 

Açılışta eşiyle birlikte Neslim Güngen’i ve sevenlerini ağırlayan Acıbadem şube sahibi Ayla İmamoğlu, “Neslim Güngen’i tercih etmemizin sebebi, güzellik sektöründe lider olmalarıdır. Acıbademliler için en iyisini sunmak adına titizlikle çalışıyoruz ve yerli üretim cihazlarımızı kullanıyoruz. Zaten doğal güzelliğiyle dikkat çeken Acıbadem’li kadınları daha da güzelleştirmek ve en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız” dedi.

Neslim Güngen: “Hedefimiz 2000 Şube!”

 

Ünlü iş kadını, markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbiseyle açılışa renk kattı. Neslim Güngen, şube açılışlarının devam edeceğini belirterek, “Gerçek hedefimiz dünya çapında 2000 şubeli bir marka olmak. Ailemiz her geçen gün büyümeye devam ediyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket