Eğitimci robotlar çok yakında sınıflara girecek

0

Robotlar gelecek nesilleri eğitecek.

Robotlar gelecek nesilleri eğitecek. Pilot aşamasında olan ve Avustralya’dan Avrupa’ya ve hatta Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar birçok ülkede çeşitli testlerden geçen robot eğitmenleri, 24-27 Ocak tarihleri ​​arasında Londra’da gerçekleşti. BAHİS fuarda sunuldu.

ubtech CEOSu Wong Wei konuyla ilgili olarak: “Geçmişte çocuklara sürekli bilgi öğretirdik, şimdi öğretmenlerin söylediklerini tekrarlıyorlar ve birçok sınava giriyorlar ama yeni teknolojileri bilmiyorlar. Öğrendiklerini uygulayamıyorlar.” ellerinde bilgileri teoride ezberliyorlar ama teori endüstriye yardımcı olamaz, uygarlığın geleceğine yardımcı olamaz”.

Robotik öğrenme aşamasında öğrenciler, öğretmenlerinin öğrettiklerini ilk elden deneyimlerler, örneğin kimyada… Touchable Universe’ün kreatif direktörü Sean McDougall şöyle açıkladı:

“Dünyadaki her öğretmen, öğrencilerin başa çıkması gereken bazı sorunları olacağını bilir. Periyodik tablo örneğini alırsanız, öğrenciyken size tüm farklı elementleri gösteren bir kağıt parçasıdır. Bunu kabul etmek zorundasın, çünkü öğretmen onu deneyimlemene izin veremez.

Oynayarak öğrenmekten daha iyi ne olabilir anlayışıyla ortaya çıkan Robo Wunderkind, alıcıları ve SÜRMÜŞ Ayrıca ışıkları ile mavi bir bağlantısı vardır. Cihaz, herkesin yapabileceği bir robot,
Renkli tuğlaları ile çocuklara neyi nereye koyacaklarının sinyallerini veriyor.

Dokunmatik ekranlarla işlenen dersler, öğrencilere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacak ve öğrendiklerini test etme fırsatı verecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket