Edirneli pehlivanlar Kırkpınar’a hazır – Son Dakika Haberleri

0

Edirne Sarayiçi Er Meydanı’nda 7-9 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Kırkpınar’da başarıya imza atmak isteyen pehlivanlar, son antrenmanlarını Edirne Belediyesi’ne bağlı Tuncaspor kulübü tesislerinde yaptı.

Taktik ve dayanıklılık antrenmanları yapan pehlivanlar, Kırkpınar’dan mezun olmak istiyor.

Şahi Spor Kulübü Başkanı Şamil Doğu Delen, iyi bir hazırlık sezonu geçirdiklerini söyledi. Delen, farklı kulüplerden sporcuların birlikte antrenman yaptığını söyledi.


“Edirneli bir kulüp olarak birkaç yıldır toplu halde antrenman yapıyoruz. Antrenmanlarımızı verimli bir şekilde tamamladık. Amacımız Edirne’den Kırkpınar’da madalyasız ayrılmak değil.”


[Fotoğraf: AA]

Orta boyda güreşen Ufuk Yanık, Kırkpınar’da Edirne’yi en iyi şekilde temsil etmek istediğini ifade etti. Burns, iyi bir sezon geçirdiklerini vurguladı.


“Ustalarımız ve genç kardeşlerimizle güzel antrenmanlar yaptık. Tüm takım arkadaşlarıma ve rakiplerime başarılar diliyorum. Kırkpınar öncesi katıldığımız turnuvalarda başarılar elde ettik ve bu başarıyı inşallah devam ettireceğiz.”

Küçük-orta-büyük bedenlerde mücadele eden Emre Kabak, Kırkpınar’da başarıya ulaşmak için kış aylarından bu yana çok çalıştığını söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket