Dubai’deki burger restoranları zinciri Pickl’ın kurucusu Steve Flawith, başarının sırrını anlattı

0

Dubai’deki bir burger restoranları zinciri olan Pickl’in kurucusu Steve Flawith, başarının sırrını anlattı

Burger restoranlarıyla dolu bir şehirde, şubelerinin önünde sıra beklemenin sırrı ne? Yakın zamanda Dubai’de sekizinci şubesini açan burger restoran zinciri Pickl, her geçen gün adından söz ettirmeye başladı.

Şirket, Sando’s Fried Chicken ile sadece üç yılda taze fast food pazarına hakim oldu. Firma 8. mağazasını açarken bu başarının sırrını firma kurucusu ile görüştük.

Euronews muhabiri Natalie Lindo, şirketin kurucusu ve CEO’su Steve Flawith ile konuştu.

Steve daha önce kaliteli restoranlarda çalıştı ve bir fast food restoranına taze, kaliteli ürün konseptini getirmek istedi.

Her alanda kaliteye önem vermenin başarılarının anahtarı olduğunu belirten Steve, “Yaptığımız her şey sipariş üzerine taze pişiriliyor. Hepsi bizim tarifimiz. Tavuklarımız hormonsuz.” Diyor.

Yaptıkları burgerlerin sırrını elinde tutan Steve Flawith, 12 farklı baharat kullandıklarını açıklıyor.

Tavuğun bir gün dinlendirildiğini öne süren ünlü usta, amaçlarının daha kaliteli, daha taze ürünü daha uygun fiyata sunmak olduğunu söylüyor.

Steve, nihai hedefinin sadece iyi burgerler yapmak olmadığını, Pickl’i Dubai’nin sadece bölgesel olarak değil uluslararası alanda da gurur duyabileceği küresel bir marka yapmak olduğunu söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket